Verslag van het 15-jarige bestaan van de Stichting Pegalex op 10-11-2024.
Net toen alles geïnstalleerd was, klopten de eerst donateurs voor half twee aan. Tijdens het genot van koffie, thee of chocomelk met een heerlijke koek kwamen er steeds meer donateurs waarbij de lange tafel al snel tekort was. Oude en nieuwe verhalen rolde over de tafels.
20241022 Herfst Solex sluitingstocht
Op 20 oktober werd alweer de laatste Solextocht gereden van de Pegalex toerkalender.
De tocht start bij restaurant Schoonoord in Oosterbeek. Om 10 uur zijn de 1e rijders al aanwezig. Onder het genot van een warm drankje wordt er bijgepraat.
20240929 Solextoertocht "de Verrassing"
Op zondag 29 september verzamelden we ons met 11 Pegalex rijders bij het gezellige café restaurant Jan&Jan in het centrum van Didam.
20240908 21e Airborne solextocht
Doorwerth, voor de 21ste Airborne Solextoertocht melden zich op zondag 8 september 2024 ruim 60 Solex deelnemers bij Kasteel Doorwerth. Een prachtige dag met veel zonneschijn in het vooruitzicht vertrekken ze met luid applaus van een aantal toeschouwers. Op weg richting Heteren waar werd stilgestaan bij het eerste 1e monument naast de brug bij Heteren.
20240820 Veghels Bromfiets Treffen
Mariaheide: Voor de 61ste keer dat het Veghels Bromfiets Treffen georganiseerd werd. Van prachtige tot zeer mooi oldtimer bromfietsen.